Rüyada Martı Görmek

Rüyada Martı Görmek
Rüyada martı görmek, seyahate çıkmaya işaret eder. Uzak bir yerde olan bir kişiden sevindirici haberler almayı işaret eder. Hayatın güzellikler ile geçeceğine, maddi ve manevi bolluk
ferahlık içinde olmaya, zengin bir yaşam sürmeyi gösterir. Verilecek kararların olumlu olarak iş hayatında daha da ilerlemenize etken olacağını vurgular. Sürüncemede kalmış işler için kesin kararlar ile sonuçlanacağını belirtir. Bekar kimseler için, akıllı ve zengin bir ile evlenmeyi temsil eder. Mutlu olacağınız haber ve olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.


Rüyada martı yumurtası görmek, kazançlı işler yapmaya, geliri çok olan ve kendinizi yormadan çalışılabilecek işleri temsil eder. Ayrı yeten, derin sezgi gücünüz ile bir kişi için yerinde doğru karar vermeyi belirtir. Başınıza ileride sıkıntı verecek insanları yanınızdan uzaklaştıracağınıza yorumlanır.

Rüyada martı yavrusu görmek, yapmayı çok istediğiniz bir şey için hareket geçmeye işaret eder. Bundan başka, deniz aşırı bir yere gitmeye, huzurlu, güzel zaman dilimlerini de simgeler. 


Sonraki Konu - Rüyada Yarasa
Previous
Next Post »