Rüyada Mangal Görmek

Rüyada mangal görmek, mal sahibi olunacağına, kazançlı işlerde çalışmaya yorumlanır. Ev veya iş  yeri bakımından sorumlu olan kişiyi temsil eder. Sizin izniniz olmadan bir işin yapılamayacağını ifade eder. Maddi yönden bakmakta olduğunuz kişilerden kurtulmaya yorumlanır. Mücadeleden sonraki rahatlamayı da belirtir. 

Rüyada mangal yakmak, kalabalık bir şekilde insanlarla toplanarak iş için faaliyetlerde bulunulacağını simgeler. Keyifli zamanlar geçirileceğini işaret eder.

Rüyada mangalda et pişirmek, sorunların çözümünü kısa ve net bir şekilde bitireceğinize yorumlanır. Zengin olmayı simgeler. 


Rüyada mangal satın almak, işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder. İçi para dolu olan kasayı çekmeceyi belirtir. 

Rüyada mangalda ateş yakmak, büyük bir işe başlayacağınıza işaret eder. Söz sahibi olarak para bakımında güçlü olunacak zamana yorumlanır. 

Rüyada boş mangal görmek, fakirleşmeyi temsil eder. Hatalı davranışları gösterir. Kendiniz gibi gördüğünüz kişilerin aslında çıkarcı olduklarını işaret eder. 

Rüyada kırık mangal görmek, hayal ettiğiniz bir birlikteliğin olmayacağını ifade eder. Duygusal beraberlik yaşanılan kişiden ayrılmayı belirtir. 

Rüyada büyük masa şeklinde mangal görmek, çok sayıda malın sahibi olunacağını simgeler. Miras yolu ile alacağınız malları temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Ayakkabı Bağcığı
Previous
Next Post »