Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek
Rüyada kutu görmek, yapılacak güzel işlerin başlangıcını belirtir. Umulmadık bir işin iyi şekilde ilerlemesini simgeler. Olumlu ve iyi gelişmelere, hayırlı işlere yorumlanır. Kazancın çok iyi olacağına, kimseye muhtaç olmamayı ifade eder.  Farklı yorumlamalarda ise, sırları olan kimseyi gösterir.


Rüyada içi para dolu kutu görmek, zengin olmaya, geliri yüksek bir işin sahibi olmaya veya maaşı çok olan bir işte çalışarak durumunun iyi olmasını simgeler. 

Rüyada boş kutu görmek, gerçekleşmesi zor olan hayaller kurulmamasını ifade eder. Yapılabilecek  işlerde çalışmanın önemini  belirtir. 

Rüyada kapalı kutu görmek, psikolojik sorunları simgeler. Kendini gerçek kişiliği ile tanıtmayan erkeği bildirir.  Kötü niyetli kişilerin etrafınızda dolaştıklarını gösterir.

Rüyada mücevher kutusu görmek, maddi açıdan yüklü miktarda takılara sahip olmayı belirtir. Farklı yorumlamalarda ise, değerli eşyalar için hırsızlık tehlikesi olabileceğine işaret eder. Kayıp ve çalıntıları temsil eder. Bunun yanı sıra, kendine aşırı önem veren kadını ifade eder. Güzelliğe süslenmeye düşkün masraflı kişiyi belirtir. Bir erkek için ise, dış görünüşe aldanarak birlikte olacağı güzel bir kadından sıkıntı göreceğini simgeler. 

Rüyada kırık kutu görmek, üzüntüleri gösterir. Tahtadan yapılmış kırık kutu görmek,  hayallerin yıkılmasına yorumlanır. Aile içinde bir şey yapmanızı engellemeye çalışacak yaşlı bir kişiyi belirtir. Sabit inatçı bir karakterde olan insanı simgeler. 

Rüyada para dolu kutu görmek, çok para kazanmaya ve bunları biriktirmeye işaret eder. Kısa zamanda ekonomik yönden kimseye muhtaç olmayacağınızı gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Kristal Taş
Previous
Next Post »