Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, iyi ve güzel olayların haberini alacağınıza işaret eder. Bolluk ve berekete, işlerin olumlu şekilde ilerlemesine ve çok para kazanmaya yorumlanır. Kısmetlerin olacağını vurgular. Sıkıntılı durumlardan kurtulmaya, bugüne kadar boş yere kafanıza takılan gereksiz düşünceleri bırakmayı ifade eder. Ayrıca, derdi olan bir kişiye yardım etmeyi gösterir. Şanslı zamanda olduğunuza ve değerlendirilmesi gereken fırsatların olacağına yorumlanır. Kişinin iyi şeylere niyet etmesine, davetler vererek misafir ağırlamayı da temsil eder. 


Rüyada kuş yakalamak kendi imkanlarınız ile kazancını, işini ayarlamaya yorumlanır. Hayırlı müjdeli haberler alınacağını belirtir. Rızkın bol olacağını, muradın gerçekleşeceğini belirterek, kendini gizleyen düşmanı ortaya çıkaracağını temsil eder. 


Rüyada dişi kuş görmek, hayatında duygusal anlamda konuştuğu bir kişi ile birlikteliğin devam etmesine veya yaşamına yeni tanışacağı birinin gireceğine yorumlanır. Değişik tabirlerde, beklenen paranın kısa zamanda geleceğine yorumlanır. Fakat maddi açıdan iyi konuma gelindiğinde çevrenizde bazı kişilerin menfaatleri için size karşı plan kuracaklarını da gösterir.

Rüyada kuş sürüsü görmek, mal edinimlerinin çokluğuna, maddi ve manevi birden fazla kısmetlerin olacağına vurgu yapılır. Bundan başka, tasarruf yapılarak imkanları daha da çoğaltmayı sembol eder. 


Rüyada erkek kuş görmek, uzak yerlere seyahati simgeler. Hayırlı haberler almaya, başka yerlerde çalışmaya yorumlanır. Ayrıca, bu rüyayı hamile bir bayan görmüş ise, çocuğunun erkek olacağını belirtir.Rüyada kuş yuvası görmek, yeni bir eve taşınmayı veya iş değişikliğini bildirir. Yaşayacağınız yeri yapmaya veya para getirecek geliri iyi olan bir işi kurmaya da yorumlanır. Başka yorumlamalarda ise, bekarlar için evlilik yapmaya ve kendi hayatını kurmaya işaret eder. 

Sonraki Konu - Rüyada Testere
Previous
Next Post »