Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak, maddi anlamda olanakları ve elinize geçecek fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğinize işaret eder. Memur olarak çalışanlar için makam yükselmesine, ticaret hayatı ile meşgul olanlar için karlı satışları ifade eder. İkili ilişkilerde sevilip sayılmaya, duygusal birlikteliklerde mutluluğa veya evliler için huzurun saadetin artacağına yorumlanır. Elinden her il gelebilen kabiliyetli kişiyi simgeler. Ayrıca bu hayatta şansın insanın elinde olduğuna ve talihini kendi yaratabilecek kapasitede olduğunu da belirtir. Yakın zamanda güzel bir haber alınacağı da bildirir.


Rüyada tüfek ile kuş avlamak, kaçırılmaması gereken kısmete, güzel bir fırsata işaret eder. Hızlı davranılırsa kişinin tahmin edemeyeceği kadar iyi bir durumda olmasını sağlayacak imkanları belirtir. Bazı yorumlarda, hedeflediğiniz konulara işlere ulaşacağınıza işaret eder. 

Rüyada  yabani kuş avlamak, sabit fikirli bir insan yüzünden ailece sıkıntı yaşayacağını simgeler. Kendi yanlışlarını doğru olarak kabul eden, insanlara sıkıntı veren asi bir kişiyi belirtir. 

Sonraki Konu - Rüyada Mor Renk Kuş

Previous
Next Post »