Rüyada Kitap Görmek

Rüyada Kitap Görmek
Rüyada kitap görmek, bilgi eksikliğine işaret eder. Kendinizi geliştirmeniz için fırsat doğacağını belirtir. Baş ucunda olması ise, sevinçli haberler alacağınıza işaret eder. Üzüntülerin arkasından çok neşeli geçecek olaylara, çalışmayanlar için iş bulmayı simgeler.

Rüyada sayfaları açık kitap görmek, yapmanız gereken sorumlulukları işaret eder. Kendinizi büyüklere amirlere ispat etmek için halletmeniz lazım olan görevlerin yapılmasına yorumlanır.

Rüyada bir başkasının elinde kitap tuttuğunu görmek, bilgi alabileceğinizin sözüne güvenilir itibarlı dostlarla kişilerle tanışacağınıza ve bunların sizin hayat yolunuzda  ummadığınız kadar çok destek vereceklerine işaret eder.

Rüyada kitap satın aldığınızı görmek, çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınız anlamına gelir. Kendine güvenin geleceğine umudu kesmiş olduğunuz bir konun sizin yararına gelişmeler göstereceğini temsil eder.

Rüyada kollarınızın arasında bir çok kitap taşıdığınızı görmek, kendiniz için çok olumlu müspet işlere adım atacağınıza işaret eder. İnsanlar için   yararlı işler yaparak  kendiniz ve ailenizi gururlandırmaya yorumlanır. 


Rüyada yırtılmış kitap görmek, güvenin artacağına cesaretle yapılacak çalışmalara işaret eder.

Rüyada sağ elinizde kitap tuttuğunuzu görmek, mantıklı kararlar alacağınıza ve bunları en kısa zamanda uygulayacağınıza ifade eder.

Rüyada sol elinizde kitap taşıdığınızı görmek, hayal ve sezgilerinizle önceden bir olayın iyimi kötümü bir şekilde oluşacağını hissederek  önleminizi alacağınıza işaret eder.

Rüyada sayfaları kapalı bir kitap görmek, gizlilik ve sır konuları bilgileri hakkında araştırmaya öğrenmeye merak sarmayı belirtir.  Bu şekilde başlayacak olan gizemlere yolculuğunuzun sizin menfaatleriniz doğrultusunda ileri zamanlarda kullanacağınıza yorumlanır.


Rüyada aşk kitapları  görmek, hayaller alemine dalmayı işaret eder. Duygusal olarak romantikliğin size gerçek hayatta  zarar vereceğini belirtir. 


Rüyada ders kitapları görmek,çok başarılı bir iş hayatınızın olacağına işaret eder. Eğitim hayatı için ders çalışmalarını aksatmamak gerektiğini vurgular.

Rüyada güzel bir kağıtla  kitap kapladığınızı görmek, üstünü kapatmak gizlemek istediğiniz bir olay yaşadığınızı işaret eder.

Rüyada kalın ciltli kitaplar görmek, okumaya düşkünlüğünüz sizi bulunduğunuz konumdan daha yükseklere taşıyacağına yorumlanır.

Rüyada ince ciltsiz bir kitap görmek, sözlerinizin konuşmalarınızın kimse tarafından itibara alınmadığına işaret eder.

Rüyada kitapların tozunu aldığınızı görmek, vereceğiniz sözleri ne olursa olsun yerine getirmeniz gerektiğine ve zamanında  davranırsanız çok güzel olaylara imza atacağınıza yorumlanır.

Rüyada kitap yırtmak, kendinizden başka kimsenin laflarına önem vermeyip bildiğinizi okuyacağınıza ifade eder. Farklı yorumlamalarda kitap yırtmak  deniz aşırı bir ülkeye gitme fırsatı çıkacağına işaret eder.

Rüyada kitap yakmak, sizin bildiğiniz bilgilerin başkalarının eline geçmemesi için kimseye söz söylemeyeceğinize ve kendinizde olan gücü başkalarından saklayıp tek lider kendiniz olmak için çaba göstermeye yorumlanır.

Rüyada içinde hiç yazı olmayan boş sayfalardan oluşan bir kitap görmek, size söylenecek yalanlar olacağına ve bunlara inanmamanız gerektiğine işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Süpürge
Previous
Next Post »