Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek, kısa zamanda güzel haber alınacağına, hak edilmiş mevkiye gelmeye de işaret eder. Maddi anlamda alınacak haberin çok işinize yarayacağını simgeler. Bir olay karşısında adaletli karar vermeyi de gösterir.

Rüyada kılıç sallamak, düşmanlara galip gelmeyi belirtir. 

Rüyada keskin kılıç görmek, güçlü ve kuvvetli bir durumda olacağınızı ifade eder. Keskin olması ise, doğru kararlar vererek haksızlığı ortadan kaldırmayı bildirir. Ayrıca, kötüye giden bir durumu düzeltmeyi göstererek, hakkını aramayı belirtir.

Rüyada kör kılıç görmek, kendi gücünüzün farkında olduğunuza ve boşuna insanların üzerine gitmeye çalışmamanız gerektiğini  işaret eder. Keskin olmayan kör kılıç görmek, elinden hiç bir şey gelmeyen bir kişinin kendini çevresine yetenekli olarak tanıtmasını ifade eder. 

Rüyada uzun kılıç görmek, çevrenizin çok geniş olacağına yorumlanır. işinizin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyada beline uzun kılıç taktığını görmek, karlı kazançlar yapılacağına işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, vakitsiz çalışmalar yapılarak yanlış adımlar atılacağını gösterir.  Bundan başka, evlat sahibi iseniz sözünüzü dinlemeyeceğini bildirir.

Rüyada kılıç kını görmek, erkek çocuk sahibi olmayı belirtir. Değişik tabirlerde ise, aile içinde eşinizle tartışmayı ama kısa sürede barışmayı gösterir. Ayrıca, kız çocuğu sahibi olunacağını belirtir. Rüyada görülen kılıcın kını kadını kız çocuğunu ifade eder. 

Rüyada kılıç ile birine saldırmak, adaletsiz kararlar için yanlış yapan çevrenizdeki insanlarla tartışmayı simgeler. Kılıçla saldırıp ama kimseye vurmamak,  affetmeyi bilen biri olduğunuzu, karşınızdaki kişi hatasını anladığı zaman tartışmayı sona erdireceğini bildirir.

Rüyada kılıç çekmek, güçlü bir konumda olacağınıza, kendinden emin bir şekilde size kurulmaya çalışılan tuzakları bozacağınıza yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Maşrapa
Previous
Next Post »