Rüyada Kemer Görmek

Rüyada Kemer Görmek
Rüyada kemer görmek,  sevdiğiniz kişi ile evlenmeyi simgeler. Evli kişinin böyle bir rüya görmesi, çocuk sahibi olacağını temsil eder. Düğün yapmaya, hane içinde yaşanacak mutluluklara yorumlanır. Ayrıca, isteklerin olacağını işaret eder. Uzun ömrü ve malı simgeler. İş açısından, karlı bir anlaşması yapılacağını belirtir. Hayatınızı güzel şekilde etkileyecek yeni tanışacağınız kişiyi ifade eder. 


Rüyada kemer takmak, boyunduruk altına gireceğinize yorumlanır. Zorunlu olarak yapılacak işleri belirtir. Birilerinin altında emir alarak çalışmayı temsil eder. Sıkıntılı bir dönem geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada yılan derisinden  kemer görmek, yalana sinsiliğe işaret eder. Arkadaş olarak gördüğünüz bir kişinin sahte davranışlarına şahit olacağınızı belirtir. Takmak ise, zengin olmayı gösterir. Herkes ile aranıza sınır koyup mesafeli davranmayı işaret eder. Rüyada altınlar ile süslenmiş kemer görmek, hayalini kurduğunuz bazı şeylerin gerçekleşmesinin zor olacağını belirtir. Bekar kişi için zengin biri ile evlenmeyi simgeler. Evliler için para konusunda kazancın çok olacağını işaret eder. 

Rüyada kemerin kopması, bir işten çıkmayı veya yapılan ortaklığın bozulacağını ifade eder. Bundan başka, konuştuğunuz insanların bir para alış verişinde sahtekar olduklarını öğreneceğinize işaret eder.

Rüyada kemer satın almak, yeni kararlar alarak hayatınızı daha iyi yönde yaşayacağınıza yorumlanır. Hayırlı paraların geleceğini gösterir.  Şanslı bir dönemde olacağınıza işaret eder. 

Rüyada metallerden yapılmış kemer görmek, güvenilecek biri ile evlenmeyi çok terbiyeli çocuklara sahip olmayı simgeler. 

Rüyada bina kemeri görmek, iş hayatınızın çok sağlam olacağına işaret eder. Mal ve para kayıpları yaşanmayacağını gösterir. Yeni bir ev satın alınacağını simgeler. 

Sonraki Konu - Rüyada Kutu
Previous
Next Post »