Rüyada Kazan Görmek

Rüyada Kazan Görmek
Rüyada Kazan Görmek
Rüyada kazan görmek, çok iyi saklanan sırların olduğunu belirtir. Yakınlarınızdan bazı kişilerin size açıklamadıkları hiç ummadığınız gizli şeyleri olduğunu öğrenmeye yorumlanır. Ayrıca, sıkıntıların hafiflemesine, üzerine külfet olan bazı sorumluluklardan kurtulmasına işaret eder.

Rüyada kazanda yemek pişirmek, mal ve para yönünden kazancın artacağına işaret eder. 

Rüyada boş kazan görmek, para kaybına fakirleşmeyi belirtir. Rüyada kazanın boş olduğunu görmek, dikkatli olmanız gerektiğine harcamalarınızı fazla yapmamanızı  işaret eder.


Rüyada kazanda süt kaynatmak, bereket ve mutluluğunuzun artacağını gösterir.

Rüyada odun ateşinin üzerinde büyük kazan görmek, geçiminizi çok zor karşılayacağınıza işaret eder. Bundan başka, sıkıntıların ardından yüklü şekilde paraların elinize geçeceğine yorumlanır.

Rüyada kazanda su kaynatmak, kötü bir haber alacağınızı belirtir. Başkalarını yapacakları yanlış işlerin etkilerinin  size kadar ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada kazanın içinde insanların kaynatıldığını görmek, size yapılacak oyun hile olacağına işaret eder. Çevrenizdeki  kişilere dikkatli baktığınız zaman kimin düşman olduğunu anlayacağını gösterir.

Rüyada ateş isinden siyah olmuş kazan görmek, dış görünüşe  aldırmamak  gerektiğini  gösterir. Kara kazan, iyi niyetli bir insanla tanışacağınıza işaret eder.

Rüyada bakır kazan görmek, zenginliğe yorumlanır. Atalardan kalma aile kuşaklarından günümüze kadar gelen bir malın sahibi olunacağını belirtir.


Rüyada büyük bir  kazanın içinde yıkanmak, zararlı alışkanlıkları artık bırakarak  yeni bir hayata başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada kazan satın aldığınızı görmek, dertlerini  sırlarınızı kimseye anlatmayacağını gösterir.


Sonraki Konular - Rüyada Hamak
Previous
Next Post »