Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal Görmek
Rüyada Kartal Görmek
Rüyada kartal görmek, kendinizi kuvvetli  hissedeceğinize ve başarılı işler yapacağınıza işaret eder. Ayrıca, kişide asaleti, gururu, olmasını istediği şeyleri gerçekleştirmek için gerekirse şiddet uygulayabilecek bir karakterde olan ve özgürlüğüne düşkün cesur kişiyi simgeler. Toplumda içinde size karşı gelmekten korkacaklarına ve insanların sizden çekineceğine yorumlanır. Etrafınıza güç ve kudret yaymaya, maddi manevi mutlu olmayı da simgeler. Değişik tabirlerde ise, kendini yenilemeye  maneviyatın artacağına işarete eder. 


Rüyada kartal yuvası görmek,  aile bağlarının güçlü olmasına ve hain kimseler tarafından yıkılamayacağına işaret eder. Makam katında yüksek yerlerde olmaya, itibarlı bir iş hayatına ve toplumda yer edinmeyi gösterir. 

Rüyada kartal beslemek, çok çalışmaya ve bir o kadar da 
yatırımların bereketli olacağına vurgu yapılır. Elinizdeki sahip olduğunuz veya yakın zamanda alınacak malları korumak için garantili güvenceler oluşturmaya yorumlanır. Kimsenin sizi ve servetinizi yıkamayacağını gösterir. Maddi açıdan kuvvetli biri ile yapılacak iş ortaklığını temsil eder. 

Rüyada gökyüzünde uçan kartal görmek, yakın zamanda güzel bir haber alınacağını simgeler.
Büyük bir şerefe sahip olacağına yorumlanır. Değişik anlamlarda ise, uzun bir yolculuğa çıkılacağını gösterir. 

Rüyada kartal avlamak,  devlet dairelerinde teminatlar göstermeye ve güven kazanarak her yerde söz sahibi olunacağını belirtir. Büyük gelir sağlayacak bir ihale veya ortaklık gibi iş durumunun içinde olmayı da simgeler. 

Sonraki Konu - Rüyada Güvercin
Previous
Next Post »