Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek, bilgi sahibi olmaya, bir sınavı kazanarak işe alınma durumuna veya hali hazırda çalışıyorsanız yükselmeye işaret eder. Ayrıca hesap işleri ile ilgili olarak muhasebe gibi mesleklerde çalışmaya yorumlanır. Bundan başka, önemli bir anlaşma yapmak için imza atmaya, bir mal sahibi olmak için resmi kağıtları yazmaya ya da bekarlar için nikah kıymayı gösterir.

Rüyada kalemle yazı yazmak, gücün ve kuvvetin sizin elinizde olacağına ifade eder. Ayırca, bir anlaşmayla mal alımını belirtir. Farklı yorumlamalarda ise, isteklerin gerçekleşeceğini ifade eder. Başarılar elde edileceğini simgeler.

Rüyada tükenmez kalem görmek, başkalarına verilmiş sözleri yerine getirilmesi gerektiğini belirtir. Sorumluluk almaya ve güçlü olmayı ifade eder. Dertten kurtulmaya ve iyiliğe yorumlanır.

Rüyada dolma kalem görmek, çok mala ve paraya kavuşacağınıza işaret eder. Değerli eşyalara sahip olmaya yorumlanır. Memurlar için terfiye, esnaf için kazancın verimli olmasını belirtir.

Rüyada kalem kırmak, hakkınızda çıkacak kötü laflara, sizi kıskananların yaptıkları dedikodulara, işlerinizin iyi olmaması için uğraşan niyeti bozuk insanlara yorumlanır. Sıkıntılı haberler almayı belirtir. Bir işe başlanılacağına ama zarar edileceğini bildirir. Umut edilen bir olayın gerçekleşmeyeceğini ifade eder. Hayal kırıklığı yaşanacağını simgeler.

Rüyada kurşun kalem görmek, kardeşleri veya kendinize yakın gördüğünüz kişileri belirtir. Aranızın iyi olacağına, sorunların biteceğine ve bir araya gelerek yardıma ihtiyacı olan birine yapılacak yardımı da simgeler.

Rüyada kalem tutmak, sevinilecek bir haber alacağını işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Alyans Görmek
Previous
Next Post »