Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek, zenginliğe kısmete berekete işaret eder. Çok para kazanarak ev değişikliğini belirtir. Rüyada çok sayıda inek görmek, şartları daha iyi olan bir yerde yaşamayı gösterir.

Rüyada inek sağmak,  işlerinizin çok açılacağına ve  paralar kazanacağınızave alın teri ile çalışılacak zor bir işi belirtir. Rüyada inek sağdığını görmek, kendinizi dayanıklı hırslı göreceğiniz durumları gösterir. Rüyada bir çok inek sağdığını görmek, mücadeleden yılmayan bir ruh hali içinde olacağını ifade eder. 

Rüyada inek kesmek, para kazancının bir anda biteceğine yorumlanır. İnek kesmek, maddi anlamda sıkıntılı günleri işaret eder. Rüyada inek kestiğini görmek, ödemelerini yapamayacağınız insanlarla tatsızlıklar çıkmasını analiz eder. Bu zorlu zamanı kısa bir sürede atlatmayı ifade eder.  

Rüyada sürü halinde inek görmek, çok mala ve gücü simgeler. İnek sürüsü görmek, emek verilerek çok çalışmayı belirtir. Elde edilmiş  kazanca ama bunun yanı sıra   yorgunluğu belirtir.

Rüyada hamile inek görmek,  ummadığınız para kaynaklarının size geleceğine işarettir. Beklenilenden  daha çok servet sahibi olmayı simgeler. Rüyada hamile inek görmek, y
avaş istikrarlı bir şekilde işlerin  açılacağına yorumlanır. Rüyada birden fazla gebe inek görmek, sizi kimsenin engellemeyeceği  bir yükselişe geçeceğini  işaret eder.

Rüyada doğum yapan inek görmek, yanlış karar verilme riskini belirtir. Başkalarını işinize karıştırmamanız gerektiğini simgeler. Rüyada ineğin doğum yapması, para mal kaybına iflasa işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada At Nalı
Previous
Next Post »