Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek
Rüyada havuz görmek, yakın zamanda maddi bakımından çok kazanmaya ve birikim yapabilmeye işaret eder. Güzel ahlaklı insana, dertlerini çözebilen, sır tutmasını bilen kimseyi belirtir. Çevresinde sevilen, herkesin sorunlarını dinleyen ve yardımcı olmaya çalışan iyilik sever kişiyi belirtir. Ayrıca farklı tabirlerde ise, size sıkıntı veren olumsuz davranışlardan kurtulmaya ve duygularla başa çıkabilmeyi işaret eder. 

Rüyada havuzda yüzmek, hayatınızın bu döneminde rahat olmaya, zevk ve sefa içinde vakit geçirmeyi simgeler. Sevinilecek olayların olacağına, neşeli hallere, dargınlıkların son bulmasını temsil eder. Farklı yorumlamalarda ise, güç bir işte çaba göstererek başarılı olmaya ya da duygusal ilişkinizdeki sıkıntılı dönemi atlatmaya yorumlanır. 

Rüyada boş havuz görmek, umutların tükeneceğine olmasını istediğiniz bir işin meydana gelmemesine, çok para harcamaya ve maddi yönden sıkıntılı zamanlara işaret eder. ve   veya kendinizi toparlayıp sorumluluk gerektiren konulara dikkatin verilmesine işaret eder. 

Rüyada dolu havuz görmek, geçmiş acı dolu olayları kafanızdan atacağınıza yorumlanır. Cömert bir kişi ile yapılacak ticari işlere, bunlardan gelir elde etmeye işaret eder. Refah içinde yaşamaya, güçlüklerden sonra rahata, huzura ermeyi gösterir. 


Rüyada pis havuz görmek, kötü işlere bulaşmaya veya sizi tehlikeli işlere sokmaya çalışan dost gibi görünen kötü niyetli kişileri ifade eder. Geçmişte zamandaki bazı hatalı işlerin etkilerinin gününüzde de sürdüğüne, bunlardan kurtulmak için gereken şeylerin yapılmasını, geç kalınmış işlere yorumlanır. 

Sonraki Konu - Rüyada Ruj
Previous
Next Post »