Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, kötü olan durumların düzeleceğine, olumsuzluklardan kurtulmaya, işlerin yoluna girmesine işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, seyahate çıkılacağına ve deniz aşırı ülkelere gitmeye, oralarda çalışmaya işaret eder. Üzüntülü, ıstıraplı durumların son bulmasını da belirtir.

Rüyada yolcu gemisi görmek,  hayal aleminden çıktığınız zaman işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder. Bundan başka,  araç kullanılarak çalışılacak bir işi simgeler. Tasa, sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder. 


Rüyada yük gemisi görmekticaret hayatınızdaki işlerinizin açılacağına işaret eder. Parasız günlerin geride kalacağına yorumlanır. Başkalarının teklif ettikleri her işe inanmamak gerektiğini simgeler. Mali durumların düzene gireceğini gösterir. 

Rüyada gemi satın almak, para kaybına işaret eder. K
endi çıkarları için sizi kandırmaya çalışacak insanların yalanlarını göreceğinize ifade eder.

Rüyada savaş gemisi görmek, kaptan olarak kendinizi görmeniz, bir tartışmadan yararlı bir şekilde çıkacağını gösterir. Sağ salim karaya indiğinizi görmek, dertlerden kurtulmayı gösterir. Parçalara ayrılması ise, yavaş hareket etmeye ve başkalarının etkisinde kalarak önünüze çıkacak fırsatın kaçırılacağını gösterir.


Sonraki Konu - Rüyada Sandık
Previous
Next Post »