Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, hayatınızda yeni olanaklara sahip olmayı işaret eder. Ayrıca değişik  iş alanlarına yönelmeyi gösterir. Tarım ile uğraşanlar için, bereketli ürünler elde etmeye ve kazancın iyi olmasına yorumlanır. Memur kişiler ise, maaşlarına zam ya da çalıştıkları konumdan daha kıdemli yere geçmeye, yükselmeyi temsil eder. Rüyada görülen elbisenin yeni veya eski oluşu, rengi, kumaşı, modeli gibi hususlarda yorumlama açısından önemlidir. 


Rüyada elbise giymek, beklenilenden daha çok fırsatların olacağını gösterir. Hatalı davranışların düzeltilmesine, aniden yapılacak seyahate, maddi durumların iyi bir şekilde ilerlemesini ifade eder.

Rüyada ipek elbise satın almak, müjdeli bir haber alınacağına, sahip olunacak paraların çokluğuna, yaşamınızın bir döneminin rahat bir şekilde geçmesine, zevkli ve tasasız zamanları belirtir. Bundan başka, bekar kişiler için, taliplerinin olacağını ve hayırlı bir evlilik yapacağını ifade eder. 

Rüyada yeni elbise giymek, bol kazançlı bir işe girileceğini  işaret eder. İsteklere kolaylıkla ulaşabilmeye, kimseye borçlu olmamaya, para konularında alacak ya da verecek durumlarının hal olmasını simgeler. 

Rüyada eski yırtık elbise görmek, iş açısından zarar edilme riskinin olduğuna, sahip olunan bir malın elden çıkma tehlikesine, çok zor günler geçirmeye işaret eder. Dikkat edilmez ise, şu anki bulunulan durumdan daha kötüye gitmeye yorumlanır. 

Rüyada birden fazla elbiseye sahip olmak, sezgilerin güçleneceğini ve bir olay olmadan önce tahmin etme özelliğini simgeler. Doğru kararlar alınacağına zor duruma düşmemeyi ifade eder. 

Rüyada spor elbise görmek, hayatı ciddiye almamaya, eğlenceye ve rahatına düşkün olmaya yorumlanır. Kendini sıkıntıya sokmayan kimseyi belirtir. 

Rüyada resmi elbise görmek, sosyal yaşantıda kendinizi sınırlar koyacağınıza herkes ile samimi olunmayacağını simgeler. Ayrıca itibarlı bir işte çalışmaya ve konum olarak herkesin size saygı göstereceği bir durumda olmayı simgeler. 

Elbise Rüyaları

Previous
Next Post »