Rüyada Defter Görmek

Rüyada Defter Görmek
Rüyada defter görmek, hayatınızda yeni bir sayfa açacağınıza işaret eder. Başlangıçların iyi bir şekilde olacağına, farklı bir iş kolunda çalışmaya veya işinizi büyütmeye yorumlanır. Ayrıca hesap işlerinin düzene girmesine, zarardan kurtulmayı gösterir. 

Rüyada defter yırtmak, çevrenizde size sıkıntı veren kişilerden kurtularak, yaşamınızda güzel işlerin olacağını belirtir.


Rüyada karalanmış defter görmek, para işlerini dikkatli incelemek gerektiğini ifade eder. Alacak verecek durumlarının kontrol edilerek, sorunlu olan durumların düzeltilmesini temsil eder. 

Rüyada yazılı defter  görmek, ödenmesi gereken faturaları işaret eder. Farklı yorumlamalarda ise, yaşlı aile bireylerinin bakımlarından sorumlu olmaya, ayrıca uzun zamandır görüşülmeyen kişiden mektup almayı gösterir. 

Rüyada deftere yazı yazmak, sevdiğiniz kişi ile görüşmeyi işaret eder. Ortak şekilde alınacak kararları belirtir. Ayrıca, bir iş kurmak için hazırlık yapmayı temsil eder.

Rüyada defter satın almak, evinize yeni eşyalar alacağınıza ve hayatınızın bundan sonrasını daha rahat yaşayacağınıza yorumlanır.


Rüyada eski defter görmek, bir ilişkiniz var ise son bulacağına yorumlanır. Rüyada eski defter görmek, eski bir arkadaşın size ulaşmaya çalışacağına işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Silgi
Previous
Next Post »