Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, sevineceğiniz haberlere işaret eder. Zorlu işlerin güçlüklerin üstesinden gelmeye yorumlanır. Mutlu haberler almaya, şevkle işleri yapmaya işaret eder.Sevinilecek güzel gelişmelere, düğün, mezuniyet, yeni bir işin kurulması gibi olayların yaşanacağına yorumlanır.  

Rüyada dayı kızı görmek, çok yakınınızdan güzel bir destek alacağınıza işaret eder. Kendi dayınızla kavga ettiğini görmek, mal yüzünden aile arasında çıkacak tatsızlıkları belirtir. 

Rüyada dayı ile tartışmak, miras yolu ile size düşecek paydan daha azının elinize verilmesini simgeler.

Rüyada dayı oğlu görmek, işlerinizi başarıyla yapacağınızı gösterir. Kendi dayının güldüğünü görmek,  Başarılara ulaşacağını işaret eder. 

Rüyada neşeli dayı görmek, maddi birikim yapmayı belirtir. Annenizin kardeşini görmek, anne tarafından gelecek desteği simgeler. 

Rüyada sakat dayı görmek, araba yolculuklarına dikkat etmeniz gerektiği belirtilir. Rüyada dayının sakat olduğunu görmek, işinizin beklenen olumlu sonucu vermeyeceğini gösterir. 

Rüyada kendinizi dayı olarak görmek, çevrenizde gerçek dostların olduğunun işaretini verir. 

Rüyada ölmüş dayı görmek, dayınızın ölmüş olması onun ömrünün uzayacağının haberini verir. Dayı ile gezmelere gitmek yapılacak oluşumun ertelenmesidir. Dayınızın kızgın öfkeli olduğunu görmek bir hata yapmamak için büyüklerinize danışmalısınız. 

Rüyada yaşlı dayı görmek, dayınızı kendi evinizde görmek mal ile ilgili konuşmaların geçeceğini belirtir. Kıramayacağınız kişilerin sizden para isteyeceklerine yorumlanır. Rüyada bayram olup dayının elini öpmek bekarlar için evlenmeyi belirtir. Evliler için çocuk sahibi olunacağını ifade eder. Dayıyı uzak bir yere giderken uğurlamak rüyayı bu şekilde görmek yabancı ülkelere gitmeyi ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Teyze
Previous
Next Post »