Rüyada Damacana Görmek

Rüyada damacana görmek, maddi anlamda bereketi işaret eder. Kazanımların çok olacağına, gelir getiren iyi bir işe ve sahibi olacağınız mal sayısının artacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra, çevrenizde menfaatleri için para almaya çalışacak insanların olacağını da belirtir.

Rüyada su dolu damacana görmek, işlerinizin iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Sahip olunacak para miktarının çokluğunu simgeler.


Rüyada boş damacana görmek, para kaybına hırsızlığa işaret eder. Başkalarının sözleri ile hareket etmeye devam ederseniz elinizden maddi anlamda çok miktarların çıkacağını  gösterir. 

Rüyada damacana ile su taşımak, yorucu ama karlı bir işinizin olacağını ifade eder. Farklı yorumlamalarda ise, ev değişikliğini belirtir. Taşınma işlerini gösterir. 

Rüyada damacana ile su dağıtmak, kendi kazandığınız paradan yardım yapacağınızı simgeler. Muhtaç durumda olan kişilere maddi destekler yapacağınızı işaret eder. 

Rüyada bir kaynak sudan damacanayı doldurmak, şimdiye kadar elinize geçen paradan daha çok kazanacağınıza yorumlanır. Servet sahibi olacağınızı bildirir.

Sonraki Konu - Rüyada Bira
Previous
Next Post »