Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek, sıkıntılardan sonra refaha çıkmaya yorumlanır. Bir eksikliğin bilinçaltına yansımasını işaret eder. Bu dürtüler uyku ve rüya esnasında REM uykusu dediğimiz uykunun rüya görme safhasında hasıl olur ve belirir. Bunun yanı sıra, içinizdeki dürtüleriniz arzularınızı dizginleyememek anlamına gelir. Sıkıntılı zamanların yaşanacağını işaret eder. 

Rüyada hamamda çıplak kadınlar görmek, cahilliğin tek ortak nokta olduğu bir kalabalığa yorumlanır. Sabit düşünceli kişiyi belirtir.

Rüyada akraba olan bir kadını  çıplak görmek, duygu ve fikirlerde  yanlışları düzeltilmesi   gerektiğine işaret eder. Aklını kullanamayan kişiyi belirtir.


Rüyada yabancı kadınları çıplak görmek, yozlaşmış insanlardan uzaklaşmanız gerektiğini belirtir. Kaba saba insanların yapacağı üzüntüleri ifade eder.

Rüyada sarışın bir kadını çıplak olarak görmek, düşünce olarak  akıldan geçenlere dikkat edilmesi gerektiğini simgeler. Kötü işlere bulaşmamayı işaret eder.

Spiritüalizm bakımından  rüyada çıplak kadın görmek, inançları  sorgulamayı ifade eder. Bir olayın nasıl meydana geldiğini araştırmaya başlanılacağına yorumlanır. İnançlarda değişimler olacağına ifade eder. Hayatınızda yeni  düşüncelerin oluşacağına işaret eder.

Rüyada çıplak kadın görmek İslami açıdan yorumu, Cabir ül Magribi ye göre, anadan dogma çıplak olan kadın, zahmet  çeker ve halk önünde rezil olur. Toplum  küçük düşmesine yorumlanır.


Sonraki Konu - Rüyada Ayakkabı
Previous
Next Post »