Rüyada Ceket Görmek

Rüyada ceket görmek, hayatınızda yeniliklerin olacağını temsil eder. Maddi veya manevi konularda düşünce değişikliklerine ve herkesi şaşırtacak sonu iyi olacak kararlar alıp uygulamayı gösterir. Değişik tabirlerde ise, çok çalışıp az  para kazanılacağı bir zamanı ve bu yüzden elinizdeki maddi kaynakları iyi korumanız gerektiğine  işaret eder. 

Rüyada beyaz ceket görmek, bir yerde çalışılıyorsa kıdem atlamaya veya işsizlik söz konusu ise işe girmeyi ifade eder. İyi niyetli kimselerden gelecek desteği de gösterir. 

Rüyada ceket giymek, kendini başkalarına karşı savunman gereken durumların olacağını belirtir. 


Rüyada kürkten ceket satın almak, sahip olunan malda başkalarının gözü olduğuna ve hayatını başkalarının sırtından geçirmeye çalışan asalak insanları yakınlarınızdan uzaklaştırmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada ceket satın almak, iş alanında yükselmeyi makam sahibi olmayı işaret eder. Ayrıca, yeni bir ilişkiyi ve maddi anlamda fırsatların olacağını simgeler.

Rüyada siyah ceket giymek, ticaret ile uğraşılıyorsa iş alanını genişletileceğini gösterir. Bundan başka, sahip olunan maddi birikimleri başkalarından saklamaya ve her kese güvenmemek gerektiğini belirtir. 

Rüyada kırmızı ceket giymek, değişik ticari işlere girmeye yorumlanır. Değişik yorumlamalarda ise, maceralı bir gönül ilişkisinin olacağını ifade eder.

Rüyada eski ceket görmek, kurulan hayallerin yıkılacağına ve büyük hedeflerden ziyade küçük aşamalı bölümler şeklinde planlar kurup davranılması gerektiğini simgeler.

Rüyada ceket yırtılması, beklenmedik şekilde elinize geçecek parayı işaret eder. Bundan başka, bir iş ortaklığını iptal etmeye veya iş değişikliğini gösterir.

Rüyada deri ceket görmek, hava atmayı seven biri ile ters düşmeye ve kendi düşüncelerinden başka kimsenin fikirlerine saygı  göstermeyen kişiyi temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Atlet
Previous
Next Post »