Rüyada Bikini Görmek

Rüyada bikini görmek, hayallerinizin ne dereceye kadar sizi zorladığına işaret eder. Hayal ile gerçek yaşamı birbirinden ayırt edilmesi gerektiği vurgulanır. Olması imkansız olan işlerinin veya kişileri düşünmekten ziyade yapabileceğiniz işlere dikkatinizi vermekte yarar olduğunu gösterir.

Rüyada bikini giydiğinizi görmek,  siz bayansanız kendinizi bikini giymiş olarak görmek kendinize güvene ve başkalarından üstün olacağınıza işaret eder. Bir erkek bu rüyayı görmüşse amaçlarınızı ideallerinizi iyice incelemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada bikinili denize görmek, önünüzde mutlu günlerin olacağına işaret eder.

Rüyada tanga bikini giydiğinizi görmek, absürt  davranışlarda bulunulmaması gerektiğini gösterir. Çevresinde dikkatleri üzerine toplamaya uğraşarak  bir şeyler yapmaya çalışan boş insanları belirtir.


Rüyada bikini satın aldığınızı görmek, elinize çok para geçeceğine işaret eder. Ticaret hayatında karlı işlere başlanılacağına yorumlanır.


Rüyada bikinin iplerinin koptuğunu görmek, önemsenmeyen kişilerin sizi kötü duruma sokmaya çalışacaklarına işaret eder. Başarılarınızı çekemeyen kişilerin size kuracakları sahtekarca oyunlara inanmayacağınıza yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Mayo
Previous
Next Post »