Rüyada Ayakkabı Bağcığı Görmek

Rüyada ayakkabı bağcığı görmek, her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Karışık işlerin düzeleceğini belirtir. Rüyada ayakkabı bağcığı, çevrenizdeki kişilere karşı çok samimi davranmayacağınızı onların  sınırlarını bilmeleri gerektiğini   vurgular. Başka bir yorumda ise, sevdiğiniz kişiye söz vermeyi de ifade eder. 

Rüyada ayakkabı bağcığının kopması,  yalan söylemeyi bırakmadığınız takdirde  başınıza çok kötü işlerin geleceğine işaret eder.


Rüyada ayakkabı bağcığı ile ayakkabınızı bağladığınızı görmek,  hakimiyetin sizin elinizde olacağına yorumlanır. Rüyada ayakkabı bağcığı bağladığını görmek, bulunduğunuz çevrede otoriter bir pozisyonda olacağınızı işaret eder. 

Rüyada ayakkabı bağcığının düğüm olması, karışık işleri düzeltmeye çalışırken daha çok sorunların çıkacağını belirtir. Kendinizin  ayakkabı bağcığını bağlarken düğüm olmasını görmek, başkalarına yardım etmeye  çalışarak  sizi ilgilendiren konuları yapmayı geciktirmeye yorumlanır. 

Rüyada ayakkabı bağcığının düğüm olduğunu görmek, işlerin birikerek çözülemez hale gelmesini işaret eder. 

Rüyada beyaz ayakkabı bağcığı görmek, aile içinde huzursuz olayların çözüme kavuşacağını vurgular. Rüyada yeni ayakkabı bağcığı görmek, oturulup konuşularak tatsız durumların halledileceğine yorumlanır. 

Rüyada siyah ayakkabı bağcığı görmek, kazanç sağladığınız işinizi veya malınızı güvence altına alacağınızı belirtir. 

Rüyada kısa ayakkabı bağcığı görmek, zaman bakımından gecikmiş işlerden dolayı yakın zamanda parasal olarak sıkıntılar yaşanabileceğini simgeler. 

Previous
Next Post »

1 yorum:

Click here for yorum
Anonim
admin
15 Kasım 2013 16:56 ×

çok teşekkür ettim

Congrats bro Anonim you got PERTAMAX...! hehehehe...
Reply
avatar