Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek,  dikkatli olmanız gerektiğini ve sıkıntılı düşünceleri kafanızdan atmanız gerektiğini belirtir. Sonunu bilmediğiniz konularda konuşmamaya ya da iş yapmamayı simgeler. İş veya aile hayatında zor bir dönemde olmaya yorumlanır. İşlerde güçlüklerin yaşanılacağına ve boş yere vakit harcanılacak bir işi gösterir. Farklı anlamlarda ise, kendi çıkarları için başkalarını kullanmaya çalışan kişiye işaret eder.

Düzgün bir şekilde yapılacak işleri yapamamayı ifade eder. Korkarak bir yere gitmeyi simgeler. Kendinize güvenmeniz gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. Elinizdeki olanakları, çevrenizdeki insanların istifade etmeye çalışacaklarına işaret eder. Yakınlarınızda olan bazı kişilerin kendilerini acındırarak sahip olduğunuz her şeye gözlerini diktiklerini ifade eder. Bundan başka, bazı davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini belirten bir rüyadır. 

Rüyada araba kazası  yapmak, hatalı davranışları ifade eder. Yanlışların olacağı bir işten zarar görmeye, ikili ilişkilerde dargınlıkların olacağını simgeler. 
Sonraki Konu - Rüyada Bebek Arabası
Previous
Next Post »