Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek, servete işaret eder. Manevi olarak destek görerek kuvvetlenmeye yorumlanır. Hasta olan var ise iyileşmeye, çıkar yol bulunamayan bir sorunda destek yardım göremeye yorumlanır. Otoriter bir kişinin yapacağı maddi ve manevi desteği simgeler. Çaresizlikten güçlenmeye işaret eder. 

Rüyada amca kızı görmek, destek göreceğin akraba, tanıdığa yorumlanır. Sizi seven yardımınıza koşan gönül dostlarını ve kan bağından olan kişileri ifade eder. 

Rüyada amca oğlu görmek, yeniliklere açık olmaya, değişik ama yararı çok olan fikirlere işaret eder. Kazanılacak paranın ortağının olmasını simgeler. Pay alırken bölüşmeye işaret eder. 

Rüyada amcanın vefat etmesi,  amcanız var ise hayatının uzun olacağına ifade eder. Eğer gerçek hayatta amcaya sahip değilseniz aile büyüklerinden birinin ömrünün uzun olacağını bildirir.

Rüyada kendi amcanı görmek, sıkıntılı bir duruma çare bulacağını gösterir. Yanıltıcı kararlar almamaya yorumlanır. 

Rüyada yaşlı amca görmek, büyüklerin sözlerini dinlemeyi belirtir. Yaşlı amcanın elini öptüğünü görmek, çevrenizdeki insanların güvenini kazanacağınıza yorumlanır. Farklı yorumlamalarda aile büyüklerinden alınacak maddi ve manevi desteği belirtir. 

Rüyada kendini amca olarak görmek, büyük bir işletmenin sahibi olacağına işaret eder. Yöneticisi olacağın bir şirketi belirtir. 

Rüyada amcanızın öldüğünü görmek, size verilecek olan paranın aksaklıklardan dolayı ödenmeyecek. Rüyada kendi amcanızın öldüğünü görmek, çevrenizde dost bildiğiniz kişilerden düşmanlık besleyenler var dikkat edin. Büyük amcanın elini öpmek insanlar tarafından takdir toplayacak işler yapacaksınız. Değeri çok kıymetli bir malın  sahibi olacağınızı belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Dayı
Previous
Next Post »