Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek
Rüyada altın görmek, hayatınızda güzel şeylerin olacağına işaret eder. İsteyerek yapılacak işlerin sonunun ümit edilenden fazla şekilde olacağına yorumlanır. Yaşam kalitesinin artmasına, insanlar ile güçlü dostluk bağları kurmaya, mal bakımından kimseye muhtaç olmayacak şekilde bolluk içinde hayat sürmeyi belirtir.
Ticaret ile uğraşanlar için kazancın bereketli olacağına, bu rüyayı bir öğrenci görmüş ise, eğitim hayatının başarılı bir şekilde tamamlayacağına işaret eder. Özverili çalışmaya ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Yapmak istenilen işlerde beceri göstermeye, başkalarından destek almaya gerek olmadan kendi başınıza her şeyin üstesinden gelebilmeyi gösterir. 

Rüyada altın kaybetmek, karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret eder. Rahatlığa kendinizi kaptırarak başkasının sizin yerinize bir işi alacağını belirtir. Ayrıca, yakın zamanda şans oyunlarından küçük miktarda para kazanacağınıza yorumlanarak hırsızlıklara karşı da dikkatli olmanız gerektiğini vurgular.

Rüyada altın satın almak, para bakımından sıkıntılı  günlerinin geçeceğini ifade eder. İşinizde terfi edeceğinize, zengin olmak için para biriktirmeye başlanılacağını simgeler. Bundan başka büyük bir değeri olan malın satılacağına ve kendi imkanınız ile ev sahibi olacağınızı işaret eder. 
Devlet kapısında iyi bir şekilde sonuçlanacak işleri ve bereketli kazançlar sağlayacak işleri ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Kendini Ahırda Görmek

Previous
Next Post »