Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek
Rüyada abajur görmek, bol geliri olan bir işte çalışmaya ve ilerlemeyi işaret eder. Bundan başka, çözemediğiniz bir konuyu açıklığa kavuşturmayı belirtir. Önünüzdeki günlerde küçük mucizelerin şansların kapınızı çalacağının göstergesidir.

Rüyada abajur yakmak, şansın açılması için, çevrenizde olumsuzluk veren kişileri yanınızdan uzaklaştırmayı işaret eder.

Rüyada kırık abajur görmek, düşüncelerinizi değiştirmeyi, hayata bakış açınızın değişeceğine yorumlanır. Maddi ve manevi anlamda yaşamınıza yenilikler getireceğinizi bildirir.  Çevrenizde sevilen sayılan bir insan olduğunuza işaret eder.

Rüyada abajur yaktığını görmek, bereketli bir işe başlanılacağını simgeler. Rüyada kendinizin abajur taktığını görmek, başkalarının yardımı olmadan tek başına işler başaracağına yorumlanır.

Rüyada mavi abajur görmek, başkalarının  yardımıyla ortaklaşa maddi  kazanımlar sağlayacağınızı  ifade eder.

Rüyada süslü abajur görmek, çevresi çok güçlü olan bir kişiyle tanışacağınıza, manevi olarak desteklenmeyi belirtir. Rüyada süslü abajur, hayatınızda birtakım olumlu şekilde ilerlemeler elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada abajur takmak, sırlarınızı çok güzel bir şekilde kapatacağınız anlamına gelir. Rüyada bir lambaya abajur takmak, bir kişi ile tanışmayı simgeler. Bu kişinin hayatınıza olumlu etkilerinin olacağını ifade eder.


Sonraki Konu - Rüyada Aba
Previous
Next Post »